Makarona tip papardelle me spinaq

350.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Luga e Argjendtë

10 in stock

Compare

Makarona tip papardelle me spinaq dhe majdanoz 400 gr100% prodhim artizanal. Përbërësit: Miell semolina premium, vezë, krem spinaqi dhe majdanoz  freskët, kripë, vaj ulliri

Additional information

Weight 0.3 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Makarona tip papardelle me spinaq"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Makarona tip papardelle me spinaq