Çajra Subashi + mjaltë & 3 shufra kanellë

2,000.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Subashi

999 in stock

Compare

Format paketim çajrash trëndafilil I egër, çaj mali, lule bliri, rigon I kuq) mjaltë 100ml(140gr) tre shufra kanellë

Paketim për dhuratë ideale per njerzit tuaj te afërt, Mjalte, çaj Mali, çaj Rigoni, çaj Trëndafili I egër dhe çaj Sherebeli.

 

Additional information

Weight 0.5 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Çajra Subashi + mjaltë & 3 shufra kanellë"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Format paketim cajrash mjalt 100ml(140gr) tre shufra kanellë

Çajra Subashi + mjaltë & 3 shufra kanellë

2,000.00 L

Shto ne shporte