Verë ‘Shesh i Bardhë’ Arbëri 750 ml

1,200.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Edua Shop

16 in stock

Compare
SKU: RRA001 Kategori: ,

Verë e prodhuar ne menyre tradicionale me varietetin me te vecante dhe autokton Shqiptar “Shesh i Bardhe”, i cili vjen nga vreshtat e Koder-Rreshenit.

Me pak aciditet, i thatë dhe sapid, është një verë që pihet shumë lehtë. Në gotë prezantohet në ngjyrë të verdhë kashte të zbehtë, me reflekse të jeshilta, transparent dhe gati kristalin.
Shumë i këndshëm nga nuhatja, me profume të lehta që kujtojnë mollët jeshile të papjekura dhe lulet e fushës.

Additional information

Weight 0.75 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Verë ‘Shesh i Bardhë’ Arbëri 750 ml"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Edua Shop
  • Vendor: Edua Shop
  • Address:
  • No ratings found yet!

Main Menu