Raki Skrapari e bardhë

1,000.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Edua Shop

19 in stock

Compare
SKU: VBD130448 Kategori Tags: , , ,

Raki e vertete karakteristike e Skraparit me shijen e vreshtave te rrushit te kultivuar ne tokat e rendimentit te larte prodhues. Raki e cila vjen ne ngjyre te bardhe dhe te verdhe e cila sjell shijen dhe aromen e vetete te rakise.

Additional information

Weight 0.7 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Raki Skrapari e bardhë"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Edua Shop
  • Vendor: Edua Shop
  • Address:
  • No ratings found yet!

Main Menu