Sapun për fytyrë me kastravec HUUMë

750.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga HUUMë

2 in stock

Compare

PËRFITIMET:

– Hidraton thellësisht lëkurën
– Rinon lëkurën
– Aloe vera hidraton, zbut skuqjen e lëkurës së irrituar, largon aknet dhe rrudhat, parandalon formimin e pikave të zeza
– Trangulli është i pasur me vitaminat A, B, C dhe K, është ultra hidratues për shkak të përmbajtjes së ujit, gjithsej 96%
– Gjithashtu ndihmon shërimin së lëkurës prej djegies nga rrezet e diellit

PËRBËRËSIT:

– Tranguj, aloe vera, vaj kokosi, vaj ulliri, vaj ricini, ujë, hidroksid natriumi, vaj eterik jasemini, argjilë e bardhë.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Sapun për fytyrë me kastravec HUUMë"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Sapun për fytyrë me kastravec HUUMë