Sapun për fytyrë, trup dhe duar – me Kripë Deti dhe Kripë Himalaje HUUMë

650.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga HUUMë

2 in stock

Compare

Sa e mrekullueshme ndjehet lëkura e juaj pas zhytjes në ujin e detit! Ky sapun ju kthen ndjesinë e njejtë sikurse në zhytje në ujin e detit. Pas dushit, lëkura e juaj do të ndjehet e lëmuar dhe e butë dhe, do të ketë shkëlqim natyral.

Disa nga përfitimet e përdorimit:

– Ndihmon ta balancojë yndyrën në lëkurë duke larguar papastertitë, ndersa uji i ngrohtë hap poret tuaja për të përthithur përfitimet nga ky sapun.
– Stimulon qarkullimin e gjakut, detoksifikon dhe balancon pH-në e lëkurës.
– Përmirëson lagështinë, elasticitetin dhe butësinë e lëkurës;
– Ndihmon mjaft në parandalimin dhe zbutjen e rrudhave dhe të celulitit.
– Kripa e Himalajeve është kripa më e pastër në planet dhe njhet si “ari i bardhë” i Himalajeve.
– Kripa e imët e detit vepron si eksfoliues për largimin e papastërtive si dhe qelizave të vdekura. Gjithashtu, është e pasur me minerale si magnezi, potasiumi, bakri dhe hekuri, mund të ndihmojë të zvogëlojë inflamacionet.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Sapun për fytyrë, trup dhe duar – me Kripë Deti dhe Kripë Himalaje HUUMë"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Sapun për fytyrë, trup dhe duar – me Kripë Deti dhe Kripë Himalaje HUUMë