Set dhuratë për fytyrën HUUMë

1,200.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga HUUMë

1 in stock

Compare

Set dhurate me tranguj, me produktet më të preferuara nga HUUMë

– 1 x sapun për fytyrë (për të gjitha tipet e lëkurës) me kastravec dhe aloe vera
– 1 x balsam hidratues për buzë me mente

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Set dhuratë për fytyrën HUUMë"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Set dhuratë për fytyrën HUUMë

1,200.00 L

Shto ne shporte