Set lugësh druri Subashi + vaj ulliri me erëza, mjaltë, çaj mali

3,000.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Subashi

1000 in stock

Subashi Olive Oil është krijuar që në vitin 2005 dhe prodhon vaj ulliri, punime me dru ulliri, erëza nga ullishta, sapun me vaj ulliri, aromatik natyral, ullinj tavoline, çajëra të zonës etj.

Prodhim tipik i zonës, të lidhura me ullishtarinë dhe stinën.

Compare

Dhurata ideale per njerzit tuaj te afërt. Vaj ulliri ekstra i virgjër me erëza brenda, Caj mali, Mjalte, Set luge dhe pirun.

Paketimi përmban – Set lugësh në dru ulliri, mjaltë 300ml, vaj ulliri me erëza (rozmarinë, sherbelë, dafinë)200ml, çaj mali 7gr.

 

Additional information

Weight 1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Set lugësh druri Subashi + vaj ulliri me erëza, mjaltë, çaj mali"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Set lugësh druri Subashi + vaj ulliri me erëza, mjaltë, çaj mali

3,000.00 L

Shto ne shporte