Trahana e thartë

500.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Luga e Argjendtë

996 in stock

Compare

Trahana e thartë me speca dhe domate (Bio) Përbërësit: Miell i tipit 0, speca të kuq, domate, qepë , vaj ulliri, kripë. Produkt 100% artizanal

 

Additional information

Weight 0.4 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Trahana e thartë"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu