Vaj për largimin e grimit me lule kumaku dhe bimë makthi (50ml) HUUMë

1,700.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga HUUMë

Available on backorder

Compare

Vaj 100% natyral per largimin e grimit nga fytyra e qe parandalon irritimin e lekures. Posedon veti riparuese dhe tonfikuese te lekures.

Vaj organik luledielli, vaj jojobe, vaj ricini, lule kumaku, bime makthi.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Vaj për largimin e grimit me lule kumaku dhe bimë makthi (50ml) HUUMë"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: HUUMë
  • Vendor: HUUMë
  • Address:
  • No ratings found yet!

Main Menu

Vaj për largimin e grimit me lule kumaku dhe bimë makthi (50ml) HUUMë

1,700.00 L

Shto ne shporte