Vaj për strija – Badem i ëmbël, fara të kajsisë dhe gjalpë kakao (50ml) HUUMë

500.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga HUUMë

Available on backorder

Compare

Një kombinim i vajrave të pasura që ushqejnë thellësisht lëkurën, parandalojnë dhe ndihmojnë në zbehjen e strijave në trup.

Përbërësit:

 • Vaj bademi i ëmbël
 • Grapeseed oil Vaj i farave të rrushit
 • Apricot kernel oil Vaj i farave të kajsisë
 • Cocoa butter Gjalpë kakao
 • Vitamin E
 • Vaj eterik livande

Si ta përdorni:

 1. Aplikoni vajin në lëkurë të lagur (MOS aplikoni në lëkurë të thatë) pasi të keni bërë një banjë ose dush.
 2. Masazhoni vajin në lëkurë derisa ajo përthithet.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Vaj për strija – Badem i ëmbël, fara të kajsisë dhe gjalpë kakao (50ml) HUUMë"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Vendor Information

 • Store Name: HUUMë
 • Vendor: HUUMë
 • Address:
 • No ratings found yet!

Main Menu

Vaj për strija – Badem i ëmbël, fara të kajsisë dhe gjalpë kakao (50ml) HUUMë