Vera ‘Kallmet’ Arbëri 750 ml

1,400.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Edua Shop

8 in stock

Compare
SKU: RRA0012 Kategori: ,

Vera kallmet reserve prodhuar nga rrushi me varietetin e vecante kallmet, sjell shijen dhe aromen fantastike dhe karakteristike te prodhuar ne kodrat e larta te vreshtave te Bukmires.

Additional information

Weight 0.75 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Vera ‘Kallmet’ Arbëri 750 ml"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Edua Shop
  • Vendor: Edua Shop
  • Address:
  • No ratings found yet!

Main Menu