Verë Cabernet Sauvignon Rezerva Faba 0.75 Litër

1,900.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Kantina Faba

In stock

Compare

2015
Verë e vjetëruar në fuçi Lisi për 6 muaj dhe e mbajtur në vaska INOXI të paoksidueshëm. Shija e frutit Kabërnet Sauvignon e gërshetuar me aromën karakteristike të lisit bën që kjo verë të jetë e veçantë për llojin e vetë. Eshtë optimale për shoqërimin e mishit të zgarës, mishit të bardhë dhe djathrave të stazhionuar.Serviret në temp. 18-20°C   Alk 13.5%

 

Additional information

Weight 0.75 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Verë Cabernet Sauvignon Rezerva Faba 0.75 Litër"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Verë Cabernet Sauvignon Rezerva Faba 0.75 Litër

1,900.00 L

Shto ne shporte