Raki Speciale Skrapari 0.75 Litër

700.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Kantina Skrapari

In stock

Compare

Përqindja e alkoolit 43% Vol. Aroma dhe cilësia e veçantë vijnë nga përbërës natyralë si koriandër, karafil, vanilje, karamel, mjaltë. I vjetëruar në fuçi lisi.

Additional information

Weight 0.75 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Raki Speciale Skrapari 0.75 Litër"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Raki Speciale Skrapari 0.75 Litër