Verë Nurellari Montemeca CODE 750 ml

2,000.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Kantina Nurellari

Out of stock

Compare

Treshja e rrushit Montepulciano, Merlot dhe Kabernet sjellin këtë verë harmonike me ngjyrë të theksuar rubin dhe me një fines te dukshme. Verë e ekuilibrar mirë, e plotë dhe me një shije që zgjat. E rafinuar 6 muaj në fuci lisi. Preferohen ushqime të pasura me proteina, produkte zgare dhe mishra të marinuar. Rekomandohet të serviret ne temperaturat 17-20 °C.

Additional information

Weight 1.365 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Verë Nurellari Montemeca CODE 750 ml"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Verë Nurellari Montemeca CODE 750 ml

2,000.00 L