Raki Dëllinje – Ervini Kukës

200.00 L800.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Edua Shop
Clear
Compare

Raki Dëllinje – Produkt i perfituar nga destilimi i dëllinjes se eger, e rritur ne zonat kodrinore te qarkut te Kukesit. Me arome karakteristike dhe shijes se vecante te kokrrave te dellenjes cliron cdo qelise duke sjell freski ne shijim.

Variante: 50 ml & 100 ml & 200 ml & 500 ml

Additional information

Weight 0.1 kg
Sasia

100 ml, 200 ml, 50 ml, 500 ml

Bëhu i pari për të vlerësuar "Raki Dëllinje – Ervini Kukës"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Raki Dëllinje - Ervini Kukës

200.00 L800.00 L

Shto ne shporte