Vaj ulliri Subashi me shishe qelqi 0.5 Litër

1,500.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Subashi

1000 in stock

Subashi Olive Oil është krijuar që në vitin 2005 dhe prodhon vaj ulliri, punime me dru ulliri, erëza nga ullishta, sapun me vaj ulliri, aromatik natyral, ullinj tavoline, çajëra të zonës etj.Prodhim tipik i zonës, të lidhura me ullishtarinë dhe stinën.

Compare

Format dhuratë, vaj ulliri ekstra i virgjër me shishe qelqi dhe I paketuar për dhuratë 0.5 litër.

Vaji I ullirit extra I virgjër – Prodhohet nga ullinjtë autoktonë, mijëra vjeçare e zonës Marikaj, Vorë, zone mes Tiranës dhe Durrësit

 

Additional information

Weight 0.5 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Vaj ulliri Subashi me shishe qelqi 0.5 Litër"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Paketim vaj ulliri me shishe qelqi

Vaj ulliri Subashi me shishe qelqi 0.5 Litër

1,500.00 L

Shto ne shporte