Tre mini vaj Subashi me erëza 40 ml

1,500.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Subashi

998 in stock

Subashi Olive Oil është krijuar që në vitin 2005 dhe prodhon vaj ulliri, punime me dru ulliri, erëza nga ullishtia, sapun me vaj ulliri, aromatik natyral, ullinj tavoline, çajëra të zonës etj.

Prodhim tipik i zones, të lidhura me ullishtarinë dhe stinën.

Compare

Paketim i veçantë, ideal për dhuratë per ata që duan gatimin me produkte cilësore dhe bio. Në këtë paketim mund të shijoni vajin extra të virgjër si dhe me përzierje të ndryshme siç është ai I borzilokut dhe specit djegës.

Kjo përzierje përveç aromës fantastike I jep një shije të veçantë vajit dhe të pa rezistueshme. Përvec gatimeve të ndryshme që mund ta përdorni, sugjerohet të shijohet me bukë të thekur për te shoqëruar aperitivin tuaj të mbasdites.

40 ml një shishe vaj

Additional information

Weight 0.5 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Tre mini vaj Subashi me erëza 40 ml"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Tre mini vaj Subashi me erëza 40 ml

1,500.00 L

Shto ne shporte