Vaj ulliri Subashi ekstra i virgjër 1 Litër

1,500.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Subashi

997 in stock

Compare

Vaji I ullirit extra I virgjër – Prodhohet nga ullinjtë autoktonë, mijëra vjeçare e zonës Marikaj, Vorë, zone mes Tiranës dhe Durrësit

Prodhimi i vajit të ullirit Ekstra të Virgjër bëhet sipas standardeve europiane të cilësisë dhe sigurisë ushqimore. Vaji depozitohet në kushte moderne të ruajtjes dhe magazinimit, si dhe ruhet në mënyrë që të garantojë cilësi të pandryshuar.

 

Additional information

Weight 1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Vaj ulliri Subashi ekstra i virgjër 1 Litër"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Vaj ulliri Subashi ekstra i virgjër 1 Litër

1,500.00 L

Shto ne shporte