Vere Nurellari Pulsi i Beratit 750 ml

1,800.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Kantina Nurellari

2 in stock

Compare

Varieteti i rrushit autokton PULS sjell kete vere me ngjyre te arte te lehte, aromatike me strukture potente, tipike dhe elegante.
Rrushi shekullor dhe vera e prodhuar prej tij qendron si xhevahir ne kuroren e qytetit te lashte te Beratit.
Keshillohet te ruhet ne vende te fresketa dhe te serviret e ftohte.
Preferohet me ushqim deti ose pasta.
Rekomandohet te serviret ne temperaturat 7-10C.

Additional information

Weight 1.365 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Vere Nurellari Pulsi i Beratit 750 ml"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Vere Nurellari Pulsi i Beratit 750 ml

1,800.00 L

Shto ne shporte