Vaj ulliri Subashi me erëza 0.5 Litër

1,500.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Subashi

1000 in stock

Compare

Ky vaj prodhohet nga vaji extra I virgjër I prodhuar nga ullinjtë e zonës, autoktonë, mijëra vjeçarë I përzierë me erëza. Erzat e përdorura për në këtë vaj janë ato të rigonit, sherebelit, dafinë dhe rozmarinë. Kjo përzierje përveç aromës fantastike I jep një shije të veçantë vajit dhe të pa rezistueshme. Përvec gatimeve të ndryshme që mund ta përdorni, sugjerohet të shijohet me bukë të thekur për te shoqëruar aperitivin tuaj të mbasdites.

 

Additional information

Weight 0.5 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Vaj ulliri Subashi me erëza 0.5 Litër"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Vaj ulliri Subashi me erëza 0.5 Litër

1,500.00 L

Shto ne shporte