Çajra Subashi + vaj ulliri, mjaltë, punime druri

3,000.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Subashi

1000 in stock

Subashi Olive Oil është krijuar që në vitin 2005 dhe prodhon vaj ulliri, punime me dru ulliri, erëza nga ullishta, sapun me vaj ulliri, aromatik natyral, ullinj tavoline, çajëra të zonës etj.

Prodhim tipik i zonës, të lidhura me ullishtarinë dhe stinën.

Compare

Paketim për dhuratën ideale per njerzit tuaj te afert.

Paketimi përmban – buqetë çajrash, platformë me dru ulliri, vaj ulliri ekstra I virgjër 100ml, mjaltë 100ml(140gr), set mëngjesi me dru ulliri(lugë e vogël në dru ulliri+luga mjaltit në dru ulliri+thika e gjalpit në dru ulliri.

 

Bëhu i pari për të vlerësuar "Çajra Subashi + vaj ulliri, mjaltë, punime druri"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Subashi
  • Vendor: Subashi
  • Address:
  • No ratings found yet!

Main Menu

Paketim Cajrash, platform me dru ulliri, vaj ulliri ekstra I virgjër, mjalt, set mengjesi me dru ulliri

Çajra Subashi + vaj ulliri, mjaltë, punime druri

3,000.00 L

Shto ne shporte