Vere Nurellari Lavardar White 1 Liter

1,400.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Kantina Nurellari

1000 in stock

Compare

Lavardar eshte prodhuar eksluzivisht nga rrushi autokton,Debina e bardhe,rritur nga familja Nurrellari ne vreshtin kodrinor rreze Tomorrit.

Kujdesi shume i vecante, si ne vreshta dhe gjate procesit te fermentimit ne temperature te ulet te kontrrolluar rreptesisht, sjell kete vere te balancuar mire me karakteristikat aromantike te ruajtura te varietetit dhe struktures se tij unike. Preferohet me prodhimet e detit dhe pasta. Rekomandohet te serviret ne temperaturat 8-10°C.

Additional information

Weight 1.230 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Vere Nurellari Lavardar White 1 Liter"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Vere Nurellari Lavardar White 1 Liter

1,400.00 L

Shto ne shporte