Vaj ulliri Subashi me livando & sapun

1,500.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Subashi

1000 in stock

Subashi Olive Oil është krijuar që në vitin 2005 dhe prodhon vaj ulliri, punime me dru ulliri, erëza nga ullishta, sapun me vaj ulliri, aromatik natyral, ullinj tavoline, çajëra të zonës etj.Prodhim tipik i zonës, të lidhura me ullishtarinë dhe stinën.

Compare

Format –(vaj ulliri me livando 100ml, sapun me vaj ulliri, çantë e vogël me livando 25gr.

Paketim i veçantë, ideal për dhuratë per ata që duan gatimin me produkte cilësore dhe bio. Në këtë paketim mund të shijoni vajin extra të virgjër me përzierje të livandos. Sapun me vajin extra të virgjër të ullirit si dhe një çantë me livando për nje relaksim total, jo vetëm të lëkurës por edhe të mendjes e shpirtit.

 

Additional information

Weight 0.5 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Vaj ulliri Subashi me livando & sapun"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Vaj ulliri Subashi me livando & sapun

1,500.00 L

Shto ne shporte