Vaj ulliri Subashi me shafran 100 ml

2,000.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Subashi

1000 in stock

Compare

Format dhuratë, Vaj ulliri ekstra i virgjër me shafran 100ml.

Shafrani është i njohur që prej 3000 vitesh dhe sot ai përdoret për kurimin e më shumë se 90 sëmundjeve. Nxehtësia e tij është e fortë dhe vaji i tij është qetësues.

 

Additional information

Weight 0.5 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Vaj ulliri Subashi me shafran 100 ml"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Subashi
  • Vendor: Subashi
  • Address:
  • No ratings found yet!

Main Menu