Raki Nurellari Arrabon 1420 gr

3,400.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Kantina Nurellari

Out of stock

Compare

Arrabon është një pije tradicionale e prodhuar ekskluzivisht nga Kantina Nurellari.

Nuk është thjesht një pije e ëmbël por një pije joshëse për koktejlet e mbrëmjes. Përmban raki rrushi, fruta arre dhe aromë natyrale. Ruhet në enë prej lisi Francez.

Additional information

Weight 1.42 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Raki Nurellari Arrabon 1420 gr"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Kantina Nurellari
  • Vendor: Kantina Nurellari
  • Address:
  • No ratings found yet!

Main Menu

3,400.00 L