Çajra Subashi + vaj ulliri, mjaltë, thikë druri, lugë druri

2,000.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Subashi

1000 in stock

Prodhimi i vajit të ullirit Ekstra të Virgjër bëhet sipas standardeve europiane të cilësisë dhe sigurisë ushqimore. Vaji depozitohet në kushte moderne të ruajtjes dhe magazinimit, si dhe ruhet në mënyrë që të garantojë cilësi të pandryshuar.

Subashi Olive Oil është krijuar që në vitin 2005 dhe prodhon vaj ulliri, punime me dru ulliri, erëza nga ullishta, sapun me vaj ulliri, aromatik natyral, ullinj tavoline, çajëra të zonës etj.

Compare

Formate –buqetë çajrash, vaj ulliri ekstra I virgjër,mjaltët 100ml(140gr), nje thikë gjalpi me dru liri+një lugë për mjaltin në dru ulliri.

Paketim për dhuratë ideale per njerzit tuaj te afërt. Buqet çajrash, vaj ulliri ekstra I virgjër, mjaltë, nje thikë gjalpi me dru liri dhe një lugë për mjaltin në dru ulliri.

 

Additional information

Weight 0.5 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Çajra Subashi + vaj ulliri, mjaltë, thikë druri, lugë druri"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Çajra Subashi + vaj ulliri, mjaltë, thikë druri, lugë druri

2,000.00 L

Shto ne shporte