Vaj ulliri Subashi me rigon + çaj mali & mjaltë

1,500.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Subashi

1000 in stock

Subashi Olive Oil është krijuar që në vitin 2005 dhe prodhon vaj ulliri, punime me dru ulliri, erëza nga ullishta, sapun me vaj ulliri, aromatik natyral, ullinj tavoline, çajëra të zonës etj.Prodhim tipik i zonës, të lidhura me ullishtarinë dhe stinën.

Compare

Format –(vaj ulliri me rigon 100ml, mali çaj 7gr, mjaltë 100ml(140gr)

Paketim i veçantë, ideal për dhuratë per ata që duan gatimin me produkte cilësore dhe bio. Në këtë paketim mund të shijoni vajin extra të virgjër me përzierje të Rigonit. Cajin e malit dhe mjaltin e cilësisë së parë për ti shijuar së bashku dhe për tu relaksuar.

 

Additional information

Weight 1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Vaj ulliri Subashi me rigon + çaj mali & mjaltë"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

paketim vaj ulliri me rigon , mali caj, mjalt

Vaj ulliri Subashi me rigon + çaj mali & mjaltë

1,500.00 L

Shto ne shporte