Vaj ulliri Subashi me spec djegës + çaj mali & mjaltë

1,500.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Subashi

1000 in stock

Subashi Olive Oil është krijuar që në vitin 2005 dhe prodhon vaj ulliri, punime me dru ulliri, erëza nga ullishta, sapun me vaj ulliri, aromatik natyral, ullinj tavoline, çajëra të zonës etj.Prodhim tipik i zonës, të lidhura me ullishtarinë dhe stinën.

Compare

Paketim i veçantë, ideal për dhuratë per ata që duan gatimin me produkte cilësore dhe bio. Në këtë paketim mund të shijoni vajin extra të virgjër i përzierë me specin djegës. Cajin e malit dhe mjaltin e cilësisë së parë për ti shijuar së bashku dhe për tu relaksuar.

 

Additional information

Weight 1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Vaj ulliri Subashi me spec djegës + çaj mali & mjaltë"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

vaj ulliri me spec djegës 100ml, caj mali 7gr, mjaltë 100ml

Vaj ulliri Subashi me spec djegës + çaj mali & mjaltë

1,500.00 L

Shto ne shporte