Raki Manaferre – Ervini Kukës 50 ml

300.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Edua Shop

16 in stock

Compare

Raki Manaferre – Produkt i perfituar nga destilimi i Manaferres se eger bio, qe rritet ne zonat kodrinore te liqenit te Fierzes, nga nje distilim i kujdesshem duke ruajtur te gjitha vetite e frutit, dhe duke sjell cilesine e paster e mbi te gjitha duke ruajtur shijen e saj.

Additional information

Weight 0.05 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Raki Manaferre – Ervini Kukës 50 ml"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Raki Manaferre - Ervini Kukës 50 ml