Verë Merlot Faba 0.75 Litër

7,00

Sold By: Blishqip.al
Sold By: Kantina Faba

In stock

Compare

2017
Verë me ngjyrë të kuqe.
Ka aromë të qëndrueshme dhe origjinale të frutit.
Shije shumë të ekuilibruar.
Shoqëron mishra të kuq, të bardhë e djathëra
Serviret në temperaturë 16 – 18°C.

 

Additional information

Weight 0,75 kg
Be the first to review “Verë Merlot Faba 0.75 Litër”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Verë Merlot Faba 0.75 Litër