Verë Merlot Faba 0.75 Litër

1,100.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Kantina Faba

In stock

Compare

2017
Verë me ngjyrë të kuqe.
Ka aromë të qëndrueshme dhe origjinale të frutit.
Shije shumë të ekuilibruar.
Shoqëron mishra të kuq, të bardhë e djathëra
Serviret në temperaturë 16 – 18°C.

 

Additional information

Weight 0.75 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Verë Merlot Faba 0.75 Litër"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu