Botanica Gin Aquila Group 0.7 Litër

2,200.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Aquila Group

In stock

Compare

Botanica Gin është distilat i dëllenjes së zezë shqiptare, i aromatizuar me 12 bimë të ndryshme të përzgjedhura nga disa kontinente. Formula jonë, e kompozuar nga sherebelë, arrë moskati, likuoric, kanellë, kardamon, angelika, kumin i zi, piper i zi, iris, lupulus dhe koriander, sjell në jetë një botanical të ekuilibruar me aroma që shkojnë përtej shijes dhe nuhatjes.

Additional information

Weight 0.7 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Botanica Gin Aquila Group 0.7 Litër"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Botanica Gin Aquila Group 0.7 Litër

2,200.00 L

Shto ne shporte