Raki Molle – Ervini Kukës

200.00 L1,400.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Edua Shop

16 in stock

Clear
Compare

Raki Molle – Produkt natyral organik i perfituar nga destilimi i molles, varietet vendi i kultivuar ne zonat kodrinore te qarkut te Kukesit. ku dominon aroma origjinale e frutit dhe shija unike.

Variante: 50 ml & 100 ml & 500 ml

Additional information

Weight 0.05 kg
Sasia

100 ml, 50 ml, 700 ml

Bëhu i pari për të vlerësuar "Raki Molle – Ervini Kukës"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

200.00 L1,400.00 L

Shto ne shporte