Sapun detoksifikues për fytyrë – Karbon aktiv dhe vaj teatree HUUMë

750.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga HUUMë

1 in stock

Compare

Ky sapun për fytyrë është një “bestseller” në mesin e produkteve tona, i njohur për cilësitë e saj detoksifikuese dhe eksfoluese. Ideale për lëkurë të yndyrshme dhe të prirur ndaj akneve.

– Ndihmon në absorbimin e vajrave të tepërt dhe nxjerr papastërtitë nga lëkura juaj
– Vepron si një eksfoliues efektiv duke hequr shtresat e vdekura të qelizave të lëkurës
– Ndihmon në trajtimin e akneve
– E bën lëkurën më të shtrënguar dhe më të fortë

Përbërësit:

 • Vaj kokosi
 • Gjalpë shea
 • Vaj ulliri
 • Vaj luledielli
 • Ujë
 • Hidroksid natriumi
 • Vaj eterik rozmarine
 • Vaj eterik teatree
 • Karbon aktiv

Si të përdorni:

 1. Shpërlajeni fytyrën dhe duart me ujë.
 2. Fërrkoni sapunin me duar që të krijohet shkuma e duhur.
 3. Masazhojeni butësisht në lëkurë me lëvizje rrethore.
 4. Shpërlajeni fytyrën me ujë dhe thajeni butësisht me një peshqir të butë.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Sapun detoksifikues për fytyrë – Karbon aktiv dhe vaj teatree HUUMë"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Sapun detoksifikues për fytyrë – Karbon aktiv dhe vaj teatree HUUMë