Birra Belgian Blonde Ale – Birraria e Gjyshit

300.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Birraria e Gjyshit

In stock

Compare

BBA (Ale bjonde belge)
0.33ml *4.4% Vol * EBC 13 * IBU 23.6 *Nofiltred *2 Fermentim
Birrë bionde të stilit belg. Në shije paraqitet si një birrë me karakter. Aroma dhe trupi janë harmonike. E përbërë nga një shkumë kremoze që ruan mirë aromën e tokës dhe erëza pikante që karakterizojnë këtë birrë.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Birra Belgian Blonde Ale – Birraria e Gjyshit"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Birra Belgian Blonde Ale - Birraria e Gjyshit