Brandy Redon Aquila Group 0.7 Litër

1,050.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Aquila Group

In stock

Compare

Brandy Redon është një produkt me traditë shumë vjecare në tregun Shqiptar i prodhuar në Kantinën Aquila Liquori.

Brandy Redon nga aroma dhe shija e veçantë është i mirënjohur në tregun vendas. Varieteti i rrushit të bardhë të përdorur është Smederevka me ngjashmëri të lartë me varietetin Trebbiano në Itali. I gjithë proçesi i përftimit të mushtit, të fermentimit dhe i distilimit, realizohet në distilerinë moderne të kësaj Kantine.

Vjetërimi realizohet në ambjentet e vendosura në këtë Kantinë ne voza lisi me origjinë Franceze. Produkti vjetërohet në këto voza lisi jo më pak se 12 muaj.

Grada alkolike (% Vol): 40

Additional information

Weight 0.7 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Brandy Redon Aquila Group 0.7 Litër"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Brandy Redon Aquila Group 0.7 Litër

1,050.00 L

Shto ne shporte