Çaj Organik ‘Get in shape’ Botanikal by Filipi Co 100 gr

2,300.00 L

Shitur nga: Blishqip.al

In stock

Compare

Nëse po kërkoni një mënyrë të shëndetshme për t’u rikthyer në formë, GET IN SHAPE është çaji juaj.
Ky çaj përshpejton trejten, djeg yndyrnat e turpit, redukton fryrjen dhe rizgjon trupin tuaj me 1 filxhan në ditë.

Ky paketim çaji organik, përmban rrënjë grami, limon dhe xhinxher.
Kjo përzierje zgjon mëndjen dhe trupin tuaj. Rinis tretjen dhe detoksifikon trupin, gjë që është e nevojshme për humbje peshe. Gjithashtu përshpejton djegien e yndyrës dhe redukton fryrjen, duke ju afruar qëllimit tuaj me vetëm një filxhan në ditë.

Ky paketim përmban 100gr çaj = 40 servirje

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Çaj Organik ‘Get in shape’ Botanikal by Filipi Co 100 gr"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Çaj Organik 'Get in shape' Botanikal by Filipi Co 100 gr

2,300.00 L

Shto ne shporte