Çaj Organik ‘Anti Age’ Botanikal by Filipi Co 100 gr

2,200.00 L

Shitur nga: Blishqip.al

In stock

Compare

Ky caj bimor shērben kundēr plakjes. Pērmban shtog dhe tērfil tē kuq.
Shtogu ēshtē i pasur me antioksidante si flavo-noidet, tē cilēt mbrojnē trupin nga radikalet e lira që mund tē demtojne qelizat dhe të cojnë ne plakje. Tērfili i kuq përmban izoflavone që tē nxisin prodhimin e kolagjenit, duke ndihmuar nē ruajtjen e elasticitetit tē lēkurēs dhe reduktimin e rrudhave. Pirja e kētij cajit bimor rregullisht ndihmon në ruajtjen e njē pamjeje rinore dhe promovon njē mirēqenie tē pērgjithshme tē organizmit.

Shërben si një anti-oksidant dhe anti-inflamator i fuqishëm, ky çaj ndihmon kundër shenjave të dukshme ose të padukshme të plakjes.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Çaj Organik ‘Anti Age’ Botanikal by Filipi Co 100 gr"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Çaj Organik 'Anti Age' Botanikal by Filipi Co 100 gr

2,200.00 L

Shto ne shporte