Çaj Organik ‘Inside Out Glow’ Botanikal by Filipi Co 100 gr

2,400.00 L

Shitur nga: Blishqip.al

In stock

Compare

Një lëkurë që shkëlqen është një lëkurë e ushqyer mirë! Çaji bimor INSIDE OUT GLOW qetēson irritimin, skuqjen,dermatitin dhe ndihmon të ruajë shkëlqim në lëkurën tuaj.

Ky paketim çaji organik përmban lavandër kamomil, mente dhe mëllag të bardhë.
Një përzierje e nevojshme, që ndihmon në ruajtjen e pamjes së lëkurës suaj nga brenda jashtë. Ky çaj eshte i pasur me bimë dhe lule që lartëson organizmin tuaj dhe ruan një shkëlqim të shëndetshëm.

Ky paketim përmban 100gr çaj = 40 servirje

 

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Çaj Organik ‘Inside Out Glow’ Botanikal by Filipi Co 100 gr"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Çaj Organik 'Inside Out Glow' Botanikal by Filipi Co 100 gr

2,400.00 L

Shto ne shporte