Raki Dardhe – Ervini Kukës

300.00 L2,500.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Edua Shop
Clear
Compare

Raki Dardhe – Produkt i bërë ekskluzivisht nga dardha të freskëta plotësisht te pjekura duke mbajtur ne te aromen dhe shijen e frutit.

Variante: 50 ml & 100 ml & 200 ml & 700 ml

Additional information

Weight 0.05 kg
Sasia

100 ml, 200 ml, 50 ml, 700 ml

Bëhu i pari për të vlerësuar "Raki Dardhe – Ervini Kukës"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

300.00 L2,500.00 L

Shto ne shporte