Raki Duka e vjetëruar 0.5 Litër

1,560.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Kantina Duka

In stock

Compare

“Raki Rrushi e Gjyshit e vjetëruar”, 49% alkool, është një përzierje e 3 llojeve rrushi, Merlot, Cabernet dhe Tempranillo, që ofron një shije autentike dhe tradicionale. Rakia është e vjetëruar në fuci lisi francez.

 

Additional information

Weight 0.5 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Raki Duka e vjetëruar 0.5 Litër"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Kantina Duka
  • Vendor: Kantina Duka
  • Address:
  • No ratings found yet!

Main Menu