Vaj Ulliri ekstra i virgjër Shkalla 0.5 Litër

1,100.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Shkalla

In stock

Compare

Firma “Shkalla” prodhon vaj ulliri te nje cilesie te larte. Eshte nje vaj ulliri Extra I Virgjer I certifikuar Organik prej 23 vjetesh.Varietetet qe perdoren kryesisht jane Koroneiki, Kalinjot , Frantoi.Niveli I aciditetit nuk I kalon 0.2%. Nje vaj pjesemarres ne konkurse Kombetare dhe Nderkombetare dhe i shperblyer me cmime te shumta.

Additional information

Weight 0.5 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Vaj Ulliri ekstra i virgjër Shkalla 0.5 Litër"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Vaj Ulliri ekstra i virgjër Shkalla 0.5 Litër

1,100.00 L

Shto ne shporte