Verë e bardhë Debin 750 ml

800.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Edua Shop

5 in stock

Compare

Verë e bardhë Debin: Varietet i hershem autokton i Shqipërisë së Jugut e cila karakterizohet nga shija e bute dhe unike e rrushin Debin te bardhe.

Additional information

Weight 0.75 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Verë e bardhë Debin 750 ml"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu