E kuqja Shqiptare Faba Wine 0.75 Litër

12,00

Sold By: Blishqip.al
Sold By: Kantina Faba

In stock

Compare

2020
E KUQE SHQIPTARE Alk 13.5%Nga gërshetimi i rrushërave Autoktonë Shqiptarë, Vlosh dhe Shesh i Zi, lind kjo verë e mrekullueshme. Ideale me antipasta të ndryshme, mish të kuq, mish të egër dhe djathra zgare.Serviret në temp. 16 – 18°C

Additional information

Weight 0,75 kg
Be the first to review “E kuqja Shqiptare Faba Wine 0.75 Litër”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Kantina Faba
  • Vendor: Kantina Faba
  • Address:
  • No ratings found yet!

Main Menu

E kuqja Shqiptare Faba Wine 0.75 Litër

12,00

Add to Cart