Verë E kuqja Shqiptare 0.75 Litër

1,400.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Kantina Faba

In stock

Compare

2020
E KUQE SHQIPTARE  Alk 13.5%
Nga gërshetimi i rrushërave Autoktonë Shqiptarë, Vlosh dhe Shesh i Zi, lind kjo verë e mrekullueshme. Ideale me antipasta të ndryshme, mish të kuq, mish të egër dhe djathra zgare.Serviret në temp. 16 – 18°C

Additional information

Weight 0.75 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Verë E kuqja Shqiptare 0.75 Litër"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Kantina Faba
  • Vendor: Kantina Faba
  • Address:
  • No ratings found yet!

Main Menu