Birra India Blonde Ale – Birraria e Gjyshit

300.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Birraria e Gjyshit

In stock

Compare

IPA (India Pale Ale)
0.33ml *5.5% Vol *EBC 13* IBU 24 * *2 Fermentim
Karakterizohet nga një aromë lulesh tropikale që përcjell nota agrume, si limoni dhe qitro. Ngjyrë portokalli e zbehtë me një nuancë kremoze. Shija ndihet plotësisht e balancuar midis trupit dhe aromës.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Birra India Blonde Ale – Birraria e Gjyshit"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Birra India Blonde Ale - Birraria e Gjyshit