Çaj Organik ‘Energy Booster’ Botanikal by Filipi Co 100 gr

2,200.00 L

Shitur nga: Blishqip.al

In stock

Compare

Ky paketim çaji organik përmban trëndafil të egër, mollë të egër dhe kanellë të bluar.

ENERGY BOOSTER është një çaj i krijuar posaçërisht për të rritur në mënyrë natyrale fuqinë dhe energjinë I pasur me antioksidantë, ky çaj lufton lodhjen mendore dhe fizike me 1 filxhan në ditë.

Ky çaj bimor është një përzierje e bimëve të krijuara posaçërisht për të rritur energjinë, për të reduktuar lodhjen mendore dhe është e pasur plot me antioksidantë.

Ky paketim përmban 100gr çaj = 40 servirje

 

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Çaj Organik ‘Energy Booster’ Botanikal by Filipi Co 100 gr"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Çaj Organik 'Energy Booster' Botanikal by Filipi Co 100 gr

2,200.00 L

Shto ne shporte