Çokollata Shkronjë Chocoalb

1,200.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Chocoalb

In stock

Compare

Kjo është çokollata shkronjë, e prezantuar për herë të parë në tregun shqiptar.

Dhurata ideale për çdo festë, por sidomos për ditëlindje me shkronjën e emrit. Janë 25 shkronja: A,B,C,D,E,F,G,H,I,J,K,L,M,N,O,P,Q,R,S,T,U,V,X,Y,Z.

Shkruani në koment shkronjën që doni të porosisni dhe brenda dy ditëve çokollata do të jetë gati.

Pesha: 250 gr

 

Additional information

Weight 0.25 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Çokollata Shkronjë Chocoalb"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu