Raki Kumbulle e Vjetëruar Aquila Group 0.5 Litër

1,700.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Aquila Group

In stock

Compare

Rakia jonë e kumbullës është një raki me një shije të pastër dhe naturale e bërë nga fermentimi dhe distilimi i kumbullave “damascene” (Prunus domestica subsp. insititia). Distilati vjetërohet 3 vjet në fuci lisi.

Grada alkolike (% Vol): 40

 

Additional information

Weight 0.7 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Raki Kumbulle e Vjetëruar Aquila Group 0.5 Litër"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Raki Kumbulle e Vjetëruar Aquila Group 0.5 Litër

1,700.00 L

Shto ne shporte